Krize na Fulgur-Evapco?

Z paluby Fulgur-Evapco se nám ozval Milan Koláček. Proti předchozím dnům bylo znát, že nálada na palubě poklesla. To není dobré, ale snad jde jen o dočasný problém.

Při průjezdu mezi Kapverdy jsme se zapotili. A nebylo to jen vedrem. Je třeba si přiznat, že se nám moc nepovedl. Navíc se nám poslední dva dny nedaří držet maximální rychlost lodi. Pokaždé jsme na špatném místě. Tak snad se to už konečně ustálí. Potřebujeme za zády udržet Artemis a předjet Cercle Vert. Na palubě je vše OK. Jen s morálem trochu bojujeme. Musíme se snažit ho držet nahoře. Ale to se stává, když věci nevycházejí, jak mají. Stále diskutujeme, jak zrychlit loď. Hledáme vše, každá setina uzlu může být rozhodující. Taky musíme udělat nějaké fotky a videa. Není morál, ale musíme. Přes den je horko k nevydržení, v noci na palubě na mikinu. Zdravíme čtenáře Lodních novin."

Protože není snadné udržet morál tak vysoko, jak má být, po celou dobu závodu a dnes je na programu krize, máme k vám prosbu. Posílejte nám krátká povzbuzení pro Milana s Pierrem mailem, my je dáme všechny do jedné zprávy a dnes večer je klukům na palubu pošleme. I vy tak můžete klukům pomoci.

zdroj: Lodní noviny

 

Více o Transat AG2R naleznete zde »

Aktální polohu lodi naleznete zde »

 


2016 Milan Koláček | milan.kolacek@icloud.com | sevenmedia s.r.o. © 2016

© Copyright 2004-2021 - CMS Made Simple / This site is powered by CMS Made Simple version 1.11.10